Konum,34000,İstanbul Ataşehir
0216 606 08 40
info@ikinox.com

Esty Servisi

Bakım Onarım Hizmetleri

Esty Servisi

Esty Servisi

Esty Servisi Beyaz eşyalar, uzun süre kullanılmaya müsait üstün dayanıklı ürünlerdir. Ancak yanlış kullanımlar beyaz eşyaların ömrünü kısaltabilir ve performanslarını düşürür. Beyaz eşyaları satın alırken on yada onbeş yıllık kullanım ömrü boyunca sağlayacağı enerji tasarrufunu düşünüp sonrasında yanlış kullanmak elbette mantıklı değildir.

Esty Servis  

Esty ürünleri ile donatılmış bir mutfakta yemek pişirmenin, yemenin ya da misafir ağırlamanın verdiği memnuniyeti deneyimlemenizi istiyoruz. Bakım ve onarım uygulamalarında  Beyaz Eşya servis olarak hep yanındayız.Anadolu yakasındaki bütün bölgelere çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı tamir, davlumbaz servisi ve ankastre ürünlerinin servis hizmetini ivedi şekilde sunmaktadır.

Esty Ankastre Servis

Esty ServisiEsty marka ürünlerin arıza ve bakım işlemleri için hizmet sağlayan uzman teknik servisi olarak, arızalanmış ya da bakım gereken ürünlerinizi gelişmiş ekipmanları ile kontrol ederek hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

 Esty Servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Müşterilerimize sağladığımız servis hizmetleri şunlardır;

İşinde uzman personeller ile çalışmaktayız.   Tamir sonrası ürünü sizinle birlikte kontrol ederiz.

Doğru, yerinde ve zamanında tespitlerle ürünü tamir etmekteyiz.  Randevuya zamanında gideriz.

Beyaz eşyalarınızın tamirini 1 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Esty Acil Servisi %100 güvenilir, uzman teknik ekip, yaygın servis ağı ile 7/24 hizmet vermektedir.

Ankastre Servisi, hizmetlerimizden faydalanmak ve teknik bilgi almak için iletişim sayfasından bize ulaşabilir veya servis formunu kullanarak servis talebinde bulunabilirsiniz.

Esty Servisi

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır.BÖLGE SERVİS İLETİŞİM:0216 606 08 40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTıkla Ara