Konum,34000,İstanbul Ataşehir
0216 606 08 40
info@ikinox.com

Pendik Finlux Servisi

Bakım Onarım Hizmetleri

ikinox Servisi

Pendik Finlux Servisi

Pendik Finlux Servisi 0216 606 08 40 Geçmişten bu güne kadar gelen, hayatımızın her alanında bizlere kolaylık ve belirli bir yaşam standardı sunan beyaz eşyalarımız zamanla bozulur. Aldığımızdaki kurulum aşamasından ömrü tükenince’ye kadar ki geçen sürede sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Pendik Finlux Servis 10 yıllık tecrübesi, özel eğitim vererek yetiştirdiği profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile daima siz değerli müşterimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışır.

Finlux Servis Pendik

Zaman içinde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte daha da gelişen firmamız, teknolojiyi yerinde takip ederek en doğru hizmeti vermek için çalışmalarını bu yönde yapmaktadır.. Her zaman ve her şekilde yanınızda olan teknik servisimiz evinizdeki beyaz eşyalarınıza zarar vermeden onların bakımını yapar ve onarır.

Evinizdeki Pendik Finlux Ankastre Fırın,  Davlumbaz,  ürünlerinizi’de hangi marka olursa olsun sorunsuz bir şekilde tamir, bakım ve teknik servis işlemlerini firmamız olarak çözüyoruz.

Pendik Finlux Buzdolabı Servisi

Servisimiz acil durumlar için Finlux Servisi ; olarak adlandırılan bölgesel bir ekip ile çalışarak daha hızlı hizmet vermeyi amaçlamıştır. Yoğun trafik koşullarını düşünerek bu yöntem ile hareket eden İkinox Bölge Servisi sadece bir telefon kadar uzağınızdadır. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimize ulaşmak için 0216 606 08 40 numarayı aramanız yeterli olacaktır. Sizlere istediğiniz yere istediğiniz saatte uzman bir ekip gönderilecektir.

Pendik Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyalarınız için endişe etmenize gerek yok. Çalışan tüm personellerimiz belirli eğitim seviyesinde olup en doğru şekilde yetiştirilmişlerdir. Uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde sizler de eşyalarınızı güvenle bize emanet edebileceksiniz. İkinox beyaz eşya servisi birçok alana hizmet sağlamaktadır. Web sitemizi google.com.tr ve diğer arama motorlarında bizleri kolayca bulabilirsiniz. Firmamızın diğer hizmeti olan  web site makalelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Pendik Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Pendik Finlux Teknik Servis 

Pendik de Ahmet Yesevi Mahallesi , Bahçelievler Mahallesi, Ballıca Mahallesi, Batı Mahallesi, Çamçeşme , Çamlık , Çınardere , Doğu Mahallesi ,Dumlupınar , Emirli Mahallesi, Ertuğrulgazi , Esenler , Esenyalı , Fatih , Fevziçakmak , Göçbeyli , Güllübağlar , Güzelyalı , Harmandere , Kavakpınar , Kaynarca , Kurna Mahallesi, Kurtdoğmuş Mahallesi, Kurtköy , Orhangazi , Orta , Ramazanoğlu Mahallesi, Sapanbağları , Sanayi Mahallesi, Sülüntepe , Şeyhli , Velibaba , Yayalar , Yeni Mahallesi, Yenişehir , Yeşilbağlar

Pendik Geneline hizmet vermekteyiz. 0216 606 08 40

Önemli Not : Firmamız Özel servis hizmeti vermekteyiz. Garantisi olan cihazlara hizmet verilmemektedir. Garanti kapsamı dışında kalan ürünlere müşteri talebi doğrultusunda müdahale edilir. Firmamız tarafından yapılan işlemlerde değişen parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınır. BÖLGE SERVİS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now ButtonTıkla Ara